نقشه سایت
شنبه 27 مرداد 1397   15:06:27بیانیه مرکز بسیج وزارت نفت بمناسبت 39همین سالگرد فجر انقلاب اسلامی

1396/11/21 شنبه
بیانیه مرکز بسیج وزارت نفت
بمناسبت 39همین سالگرد فجر انقلاب اسلامی
بسم الله الرحمن الرحیم

«وَالْفَجْرِ وَ لَیَالٍ عَشْرٍ»

دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی همه ساله یادآور خاطره ها و حماسه هایی است که ملت تمدن ساز ایران اسلامی به امامت خمینی کبیر، کاخ 2500 ساله طاغوت را ویران و حکومت الله را جایگزین نمود. حماسه هایی که یوم الله 22 بهمن سال 1357 را خلق کرد و در آن یوم ا... تاریخی، بدون شک معجزه الهی و انفجار نور محقق شد به نحوی که تمامی معادلات سلطه گران دنیای مادی را برهم زد. انقلاب اسلامی، قیام ملت ایران در راه خدا بود. قیامی که جز با نصرت الهی و حضور در صحنه ممکن نبود.

با طلوع انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی تجدید حیات نمود و ایران اسلامی چشم امید تمامی مسلمانان، مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت. در پرتو این انقلاب الهی، ملت ایران به استقلال سیاسی دست یافت و از عزت ملی برخوردار گشت  و به دوران متمادی اختناق، سرخوردگی ، ذلت و وابستگی در برابر سلطه اجنبی خاتمه داد و طعم آزادی واقعی را تجربه کرد و به خودباوری و اعتماد به نفسی حیرت انگیز دست یافت وبا تکیه بر آن  توانست؛ توطئه های بزرگ و فتنه های بی وقفه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را با زعامت امامَین انقلاب اسلامی یکی پس از دیگری با شکست مواجه سازد.

تجربه 39 ساله ملت ایران در هماوردی با توطئه های نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار؛ از فتنه قومیتی.کودتاها و جنگ سخت هشت ساله گرفته تا جنگ نرم و فتنه 88 و نیز آشوبها و اغتشاشات برنامه ریزی شده دیماه امسال، نشان می دهد که رویارویی جبهه باطل به سردمداری مستکبران عالم بر ضد ملت خدا محور و نظام ولایی ایران،  پایانی ندارد  و غلبه بر این خصم عنود، جز با تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه، این یادگار گرانقدر حضرت روح الله، که محور وحدت، انسجام، استقامت، پیشرفت و سربلندی ایرانیان و هدایت گر جامعه بشری به قله های صلح، سعادت و رستگاری است، محقق نخواهد شد.

مرکز بسیج وزارت نفت ضمن نصب العین ساختن آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و خلف صالح آن عزیز سفر کرده، فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را به همه آزادگان جهان بویژه امت انقلابی و رشید ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفته و اعلام می دارد آحاد تلاشگران متخصص صنعت نفت اعم از کارگران ، کارمندان و بسیجیان سلحشور نفت ، همگام و همسو با تمامی دلدادگان انقلاب اسلامی و نیز خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای صیانت از این یادگار گرانسنگ حضرت امام 0خمینی(ره)، تحت زعامت و رهبری داهیانه امام خامنه ای(مدظله العالی) با هوشمندی و بصیرت در تمامی صحنه های دفاع از استقلال و شرف ملی حضوری فعال داشته و به نشانه ی میثاق گسست ناپذیر با ولی امر مسلمین جهان آیت الله العظمی امام خامنه (مد ظله العالی) در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله 22 بهمن ، حضوری خیره کننده خواهد داشت و برای استقرار ملت ایران بر قله های عزت و افتخار، تلاش مضاعف خواهند نمود.بهمن ماه 96

والسلام علیکم و رحمة الله
مرکز بسیج وزارت نفت

1397/3/2 چهارشنبه
مراسم سالگرد شهادت سردار شهید حرم شعبان اله نصیری به میزبانی بسیج وزارت نفت


1396/12/19 شنبه
برگزاری نشست طرح ابرار به میزبانی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران


1396/12/12 شنبه
همایش بررسی ابعاد حقوقی و اقتصادی ، اقتصاد مقاومتی


1396/11/30 دوشنبه
اغاز ثبت نام کاروان های راهیان نور


1396/11/28 شنبه
برگزاری سلسه همایش سبک زندگی اسلامی به میزبانی پایگاه شهیده افضل


1396/11/23 دوشنبه
استقبال و اهدا گل و شیرینی به مسافران ورودی فرودگاه بین المللی خلیج فارس به مناسبت سالروز ورود بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در روز ۱۲ بهمن ماه سال ۵۷


1396/11/23 دوشنبه
جشن انقلاب با حضور پرسنل شرکت نفت چشمه خوش دهلران برگزار شد.


1396/11/23 دوشنبه
حضور فعال بسیج وزارت نفت در راهپیمایی 22 بهمن


1396/11/21 شنبه
بیانیه مرکز بسیج وزارت نفت بمناسبت 39همین سالگرد فجر انقلاب اسلامی


1396/11/1 يكشنبه
برگزاری اردوی جنگل پیمایی ورزشی خواهران بسیجی در محمودآباد به میزبانی شرکت نفت فلات قاره مورخ 7/10/96


1396/10/6 چهارشنبه
برگزاری دوره سواد رسانه با میزبانی شرکت نفت فلات قاره


1396/10/6 چهارشنبه
برگزاری مسابقه حفظ،ترتیل و تحقیق خواهران ویژه خواهران پایگاه شهید منتظری فلات قاره


بیشتر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز بسیج وزارت نفت بوده و انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد

خانه | بازگشت |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما