نقشه سایت
دوشنبه 6 تیر 1401   23:18:55


فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر(عج) اعلام داشت :
اردوی راهیان نور تجلی حضور رشادت و شهادت است

1397/12/28 سه‌شنبه
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر(عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، اردوی راهیان نور را تجلی حضور رشادت و شهادت دانست که در قالب فرهنگی عظیم برگزار می شود و در راستای برنامه های فرهنگی این پایگاه برای مقابله با هجمه نرم دشمنان و آرمان های انقلاب اسلامی قرار دارد.

مهندس ابوالحسنی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر(عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اعلام این خبر افزود: بنا به کلام گهربار رهبرفرزانه انقلاب اسلامی، اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی یک سنت حسنه به منظور پیشگیری از دو آسیب فراموشی و تحریف است . همچنین فرصت ارزشمندی است تا فقط قسمت کوچکی از جانفشانی و رشادت های فرزندان این آب و خاک که در جریان هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن قسم خورده انجام شده بود ، را به یادآوریم .

وی با اشاره به هماهنگی و یکپارچگی صورت گرفته با ستاد راهیان نور مرکز بسیج وزارت نفت اعلام داشت ، کاروان راهیان نور به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر(عج) در مجتمع آموزش علوم فنون و تکنولوژی شرکت ملی نفت ایران و با حضور همکاران بسیجی ستاد تهران و شرکتهای تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، شرق و غرب به تعداد 250 نفر از همکاران و خانواده های آنها ، در تاریخ 18 اسفند به عنوان اولین کاروان راهیان نور وزارت نفت به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

مهندس ابوالحسنی افزود: بازدید از مناطق عملیاتی و یادمان هشت سال دفاع مقدس از جمله اروند کنار ، یادمان شهید تندگویان ، شهرهای آبادان ، خرمشهر ، شلمچه ، شهدای هویزه ، دهلاویه ، طلائیه ، عملیات رمضان ، معراج شهدای شهر اهواز ، نمایشگاه دستاوردهای هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بازدید از مراسم شبیه سازی صحنه های واقعی از دفاع مقدس در پادگان شهید حبیب الهی شهر اهواز در دستور کار قرار گرفت و در تاریخ 22 اسفند با عزیمت همکاران به شهرهای تهران ، شیراز ، کرمانشاه و مشهد مقدس به پایان رسید.
بيشتر
1399/2/13 شنبه
جلسه مهم مرکز بسیج وزارت نفت با حضور مسول سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه ها،دکتر فلاح مهرجردی،اعضای شورای مرکز بسیج وزارت نفت


1399/2/13 شنبه
🚩فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: بسیج ۲۳ وزارتخانه و نهاد همزمان با آغاز به کار دستگاه های دولتی پس از محدودیت های اعمال شده بابت بیماری کرونا، در رزمایش پدافند زیستی شرکت داشتند.


1397/12/28 سه‌شنبه
اردوی راهیان نور تجلی حضور رشادت و شهادت است


1397/11/21 یکشنبه
بیانیه مرکز بسیج وزارت نفت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


1397/11/21 یکشنبه
راه اندازي اردوگاه راهيان نور شهيد سيد مجتبي نواب صفوي(سيدالشهداي صنعت نفت و اولين شهيد صنعت نفت) با حضور دكتر فلاح فرمانده مركز بسيج وزارت نفت


1397/11/21 یکشنبه
گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور آیت الله ملک حسینی و کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت فارس


1397/11/21 یکشنبه
تجدید پیمان مدیران ، فرمانده پایگاه بسیج و اعضای پایگاه و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی


1397/11/21 یکشنبه
برگزاری همایش پیاده روی و تجدید پیمان با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و هدای والا مقام


1397/11/21 یکشنبه
حوزه پنج بسیج کارمندی امام محمد باقر (ع) اقدام نمود


1397/11/20 شنبه
برگزاری نشست بصیرتی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه خراسان رضوی


1397/11/20 شنبه
پیام دکتر فلاح مهرجردی فرمانده مرکز بسیج وزارت نفت بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر


1397/11/20 شنبه
برگزاری مراسم با شکوه یادواره شهید جاویدی حوزه مقاومت بقیه الله (عج) بسیج صنعت نفت فارس


بيشتر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز بسیج وزارت نفت بوده و انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد