نقشه سایت
دوشنبه 6 تیر 1401   22:31:36


🚩فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: بسیج ۲۳ وزارتخانه و نهاد همزمان در رزمایش پدافند زیستی شرکت داشتند.
🚩فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: بسیج ۲۳ وزارتخانه و نهاد همزمان با آغاز به کار دستگاه های دولتی پس از محدودیت های اعمال شده بابت بیماری کرونا، در رزمایش پدافند زیستی شرکت داشتند.

1399/2/13 شنبه
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: بسیج ۲۳ وزارتخانه و نهاد همزمان با آغاز به کار دستگاه های دولتی پس از محدودیت های اعمال شده بابت بیماری کرونا، در رزمایش پدافند زیستی شرکت کرد. سردار محمدرضا یزدی روز یکشنبه در حاشیه رزمایش پدافند زیستی بسیج وزارتخانه های کشور در تهران افزود: امروز با توجه به گشایش ادارات و حضور کارکنان دولت در محل کار، بسیج ادارات در تهران اقدام به یک نوع رزمایشی کرد که در آن اقدام به ضد عفونی و رفع آلودگی محیط کار برای کارکنان و ارباب رجوع کند. وی ابراز امیدواری کرد که ارباب رجوع نیز طی روزهای آتی با حوصله و آرامش به دستگاه های دولتی مراجعه کنند تا ازدحام نشود و زمینه حفظ فاصله اجتماعی فراهم شود. یزدی اظهار داشت: امروز نیروهای نمونه بسیج ۲۳ دستگاه دولتی مستقر در تهران در میدان ولیعصر(عج) پایتخت برای حضور در این رزمایش حاضر شدند تا پس از این رزمایش اقدام به صد عفونی و رفع آلودگی دستگاه های مربوطه خود کنند. فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: نیروهای این سپاه از دوم اسفند به بعد، آمادگی خود را در قالب قرارگاه زیستی استان تهران در ارتباط با ارائه آموزش های مورد نیاز برای تولید ماسک، مواد ضد عقونی، گند زدایی انجام داد و نقاهتگاه های قبل و بعد از بستری در بیمارستان را برای بیماران کرونایی به راه انداخت. وی خاطرنشان کرد: از اواخر اسفند نیز برای کمک به خانواده های نیازمند و محرومی که ممکن بود از قبل مستمند باشند یا کار آنان متوقف شده باشد را آغاز کردیم. یزدی ادامه داد: روز گذشته با بیش از ۲۵ دستگاه و نهاد دولتی و عمومی نیز میثاق نامه ای امضا کردیم تا تهران نیز مانند سایر استان ها در آستانه ماه مبارک رمضان باری از دوش خانواده های نیازمند و آنانی که به دلیل شیوع کرونا شغل و درآمد خود را از دست داده اند، برداریم و شاهد خالی بودن سفره ای نباشیم. در این رزمایش که با حضور خادمان مسجد جمکران برگزار شد، پرچم و حمایل این مسجد را به سردار یزدی تقدیم کردند. نیروهای بسیجی حاضر در این همایش پس از رژه در مقابله مسئولان نظامی و انتظامی به دستگاه های مربوطه خود برای ضد عفونی سازی مراجعه کردند. بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر ۲۳ فروردین در مجموع ۷۰ هزار و ۲۹ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد تاکنون چهار هزارئو ۳۵۷ نفر جان خود را از دست داده اند و ۴۱ هزار و ۹۴۷ نفر بهبود یافته اند. 🔸لازم به ذکر است مرکز بسیج وزارت نفت با تمام ظرفیت حوزه های تابعه در این رزمایش حضور فعال داشت.
بيشتر
1399/2/13 شنبه
جلسه مهم مرکز بسیج وزارت نفت با حضور مسول سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه ها،دکتر فلاح مهرجردی،اعضای شورای مرکز بسیج وزارت نفت


1399/2/13 شنبه
🚩فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: بسیج ۲۳ وزارتخانه و نهاد همزمان با آغاز به کار دستگاه های دولتی پس از محدودیت های اعمال شده بابت بیماری کرونا، در رزمایش پدافند زیستی شرکت داشتند.


1397/12/28 سه‌شنبه
اردوی راهیان نور تجلی حضور رشادت و شهادت است


1397/11/21 یکشنبه
بیانیه مرکز بسیج وزارت نفت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


1397/11/21 یکشنبه
راه اندازي اردوگاه راهيان نور شهيد سيد مجتبي نواب صفوي(سيدالشهداي صنعت نفت و اولين شهيد صنعت نفت) با حضور دكتر فلاح فرمانده مركز بسيج وزارت نفت


1397/11/21 یکشنبه
گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور آیت الله ملک حسینی و کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت فارس


1397/11/21 یکشنبه
تجدید پیمان مدیران ، فرمانده پایگاه بسیج و اعضای پایگاه و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی


1397/11/21 یکشنبه
برگزاری همایش پیاده روی و تجدید پیمان با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و هدای والا مقام


1397/11/21 یکشنبه
حوزه پنج بسیج کارمندی امام محمد باقر (ع) اقدام نمود


1397/11/20 شنبه
برگزاری نشست بصیرتی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه خراسان رضوی


1397/11/20 شنبه
پیام دکتر فلاح مهرجردی فرمانده مرکز بسیج وزارت نفت بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر


1397/11/20 شنبه
برگزاری مراسم با شکوه یادواره شهید جاویدی حوزه مقاومت بقیه الله (عج) بسیج صنعت نفت فارس


بيشتر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز بسیج وزارت نفت بوده و انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد